Jdi na obsah Jdi na menu
 


Silvestrovský kros 2013 - kompletní výsledky 151.-220. místo

151. Nykodým Lukáš 2002 Kolín 16:08
152. Růžičková Marie 1968 Cerhenice 16:15
153. Snížek Jaromír 1942 Poděbrady 16:18
154. Sobotka Bohumil 1954 Kolín 16:22
155. Mikolášková Marie 1988 Čáslav 16:23
156. Žebráková Táňa 1979 Kolín 16:30
157. Kubišová Helena 1981 Sokol Kolín - atletika 16:33
158. Škvorová Adriana 1988 Sokol Kolín - atletika 16:34
159. Záhora Jakub 2002 Kolín 16:35
160. Pšenička Jiří 1946 Pardubice 16:38
161. Kohoutová Simona 1999 Čáslav 16:40
162. Mikeš Karel 1964 Kolín 16:47
163. Slabý Jakub 2004 Sokol Kolín - atletika 16:48
164. Slabá Renata 1976 Kolín 16:50
165. Zajíc Jan 1953 Pardubice 16:51
166. Rychlík Lukáš 1999 Chocenice 16:55
167. Beneš Roman 1961 Sokol Kolín - atletika 16:56
168. Křídlová Vlastimila 1975 Cerhenice 16:57
169. Soukupová Lucie 2003   17:02
170. Horká Veronika 1975 Kolín 17:03
171. Soukup František 1973   17:05
172. Soukup Ondřej 2000 Kolín 17:08
173. Šubrtová Klára 1984   17:10
174. Zajíček Jaromír 1970 Praha 17:12
175. Byčkovská Zuzana 1986 Břežany 17:20
176. Vyleťalová Tereza 2005 Poděbrady 17:26
177. Hrdinka Jakub 2000   17:28
178. Hrdinka Čestmír 1967 Č.Brod 17:31
179. Král Josef 1966 Kolín 17:32
180. Kotyk Jan 2001 Č.Pečky 17:33
181. Tvrzníková Anastázie 2002 Sendražice 17:34
182. Tvrzníková Alžběta 2001 Sendražice 17:34
183. Růžička Radek 1966 Cerhenice 17:35
184. Czeczinkarová Milena 1968 Kolín 17:41
185. Bechyňová Gabriela   Sokol Kolín - atletika 17:43
186. Vlková Andrea 2004? Sokol Kolín - atletika 17:44
187. Kout Jiří 1952 Křečhoř 17:45
188. Kuhajdíková Marie 1948 Hradec Kr. 17:45
189. Váňová Ivana 1964 Kovansko 17:46
190. Staňková Dana 1966 Pečky 17:46
191. Strejčková Zuzana 1962 Velký Osek 18:03
192. Dvořák Václav 1956 Praha 18:12
193. Paulová Klára 1974 Kolín 18:13
194. Čermák Patrik 2004   18:28
195. Hrabánková Martina 1981 Velký Osek 18:39
196. Polenský Josef 1957 Čáslav 18:43
197. Jelínek Pavel 1946 Kolín 18:46
198. Kotyková Nina 2004 Č.Pečky 18:48
199. Toman Michal 2002 Kolín 18:55
200. Holínková Marcela 1961 KRB Chrudim 18:59
201. Loužecký Miloš 1940 Olymp Praha 19:01
202. Křemen Jakub 1991 Kolín 19:02
203. Istenčinová Zuzana 1983 Č.Pečky 19:03
204. Hanousková Milena 1968   19:11
205. Plešinger Stanislav 1938 Sokol Kolín - atletika 19:17
206. Peška Libor 1967 Pečky 19:30
207. Vyleťalová Naďa 1968 Poděbrady 19:47
208. Váňa Jiří 1959 Kovansko 19:51
209. Ondrová Viktorie 2005   19:54
210. Brzák Pavel 1998 Krchleby 19:58
211. Brzáková Jitka 1969 Krchleby 20:05
212. Máslíková Lenka 1965 Nymburk 20:06
213. Kolpak Viktor  1971 Vrb.Lhota 20:11
214. Holub Josef 1973 Kolín 20:18
215. Provazníková Petra 1999 Sokoleč 20:43
216. Petržálek Jaroslav 1974 Sokoleč 20:44
217. Dudášová Markéta 1971 Kolín 20:47
218. Baďura Tomáš 1970 Hradištko 21:17
  Kolpak Matěj 2005   DNF
  Lanc Roman 1962   DNF