Jdi na obsah Jdi na menu
 


silvestrovský běh 2014 - výsledky 101 - 212. místo celkově

31. 12. 2014
Silvestrovský běh - 3000 m
55. ročník - 31.12. 2014  
               
st.č. příjmení jméno oddíl (město) umístění kategorie v kategorii čas
185 Novotný Petr Radovesnice I 101 B 20 14:18
55 Sotona Petr Sokol Kolín-atletika 102 B 21 14:19
56 Sotonová Petra Sokol Kolín-atletika 103 F 7 14:20
108 Doležal Jan Poděbrady 104 C 6 14:21
90 Mrázek Matouš Boxing Poděbrady 105 A 65 14:22
15 Filounová Adéla Sokol Kolín-atletika 106 F 8 14:26
91 Kleiberová Kamila Sokol Kolín-atletika 107 F 9 14:27
16 Radoňská Linda Sokol Kolín-atletika 108 F 10 14:28
224 Šedina  Petr SPA Kolín 109 C 7 14:28
209 Smusz Jan   110 A 66 14:29
52 Koláčný Ondřej Kolín 111 A 67 14:32
80 Baláčik Mirek Pňov 112 A 68 14:38
87 Král Michal Lesk Kolín 113 A 69 14:39
31 David Luboš Kolín 114 A 70 14:40
14 Vaněk Zdeněk Zibohlavy 115 C 8 14:41
188 Jandáková Simona Radovesnice I 116 F 11 14:42
189 Jandák  Milan Radovesnice I 117 B 22 14:42
33 Štrup  Jan Sokol Kolín-atletika 118 D 4 14:43
126 Sauer Michal HC Kolín 119 A 71 14:44
187 Jelínek Pavel Kolín 120 B 23 14:46
117 Kučera Lukáš SRTG Kolín 121 A 72 14:47
107 Miškov Pavel Poděbrady 122 A 73 14:48
123 Kolovecký Jan SRTG Kolín 123 A 74 14:49
208 Kubát Jiří   124 B 24 14:50
48 Jiranová Helena Sokol Kolín-atletika 125 F 12 14:51
49 Fořt Petr Sokol Kolín-atletika 126 A 75 14:56
180 Konývka Zdeněk Kolín 127 D 5 14:57
2 Veselý Milan Sokol Kolín-atletika 128 D 6 14:59
38 Valta Stanislav GP Kolín 129 C 9 15:00
220 Pelcl Martin Mladá Boleslav 130 C 10 15:01
9 Hajný Richard TK u svatého Apolináře 131 D 7 15:02
30 Dobiáš Ludvík Poděbrady 132 D 8 15:08
143 Šťástková Lenka GP Kolín 133 G 4 15:11
144 Batelka David FK Kolín 134 A 76 15:15
173 Peerová Magdaléna Sokol Kolín-atletika 135 F 13 15:16
151 Nykodým Lukáš FK Kolín 136 A 77 15:17
184 Pokorný Domink Kolín 137 A 78 15:17
170 Voslák Zdeněk Ohrada 138 A 79 15:20
171 Peerová Jaroslava Sokol Kolín-atletika 139 G 5 15:21
86 Cicha Michal Sány 140 B 25 15:22
62 Kaňkovský Martin Sokol Kolín-atletika 141 B 26 15:22
129 Veselý Jan Kolín 142 A 80 15:25
166 Košvancová Renata   143 G 6 15:35
145 Kupec Petr Poděbrady 144 A 81 15:46
146 Kupec Pavel Poděbrady 145 B 27 15:48
165 Žebráková Taťána GP Kolín 146 G 7 15:49
100 Soukupová Ondřej Poděbrady 147 A 82 15:50
34 Fišer Milan SK Bečváry 148 D 9 16:12
156 Bašková Romana Splašená lokomotiva 149 G 8 16:14
81 Hanuš Ondřej Sokol Kolín-atletika 150 A 83 16:20
178 Hadrovská Eliška Bylany 151 F 14 16:21
17 Olšová Silvie Sportea 152 G 9 16:22
3 Pícha Tomáš Agro Kolín 153 D 10 16:23
154 Váňa Vojtěch Kanoistika Poděbrady 154 A 84 16:24
105 Hernánová Dominika Poděbrady 155 F 15 16:27
103 Hrušková Anita Hradčany 156 F 16 16:28
147 Cícha Petr Velký Osek 157 A 85 16:29
199 Petržálek  Radek Sokol Sokoleč 158 A 86 16:30
200 Petržálek  Jaroslav Sokol Sokoleč 159 B 28 16:31
29 Snížek Jaromír Poděbrady 160 E 1 16:32
54 Pšenička Jiří Pardubice 161 C 11 16:36
25 Čokrt Václav Slavoj Český Brod 162 C 12 16:38
68 Semrádová Andrea Kolín 163 F 17 16:40
204 Tvrzníková Alžběta Kolín 164 F 18 16:42
201 Bína Daniel FK Kolín 165 A 87 16:44
221 Králová Anežka Kolín 166 F 19 16:45
93 Czeczinkarová Milena Kolín 167 G 10 16:52
1 Beneš Roman Sokol Kolín-atletika 168 C 13 17:00
191 Lanc Roman Kolín 169 C 14 17:01
32 Sobotka Bohumil GP Kolín 170 D 11 17:02
135 Vlková Andrea Sokol Kolín-atletika 171 F 20 17:12
217 Rosenberger Matěj Kolín 172 A 88 17:18
98 Soukupová Lucie Poděbrady 173 F 21 17:22
99 Soukup František Poděbrady 174 C 15 17:23
78 Tůma Tomáš Pńov 175 B 29 17:25
79 Rambousek Petr Pňov 176 C 16 17:27
175 Lžičařová Kateřina   177 F 22 17:59
205 Tvrzníková Anastázie Kolín 178 F 23 18:03
164 Hanousková Milena   179 G 11 18:04
133 Rauvolfová Nicole Praha 180 F 24 18:10
85 Kout Jiří Sokol Křečhoř 181 D 12 18:12
75 Kopřivová Helena   182 F 25 18:28
41 Herelová Sára Lesk Kolín 183 F 26 18:29
39 Herelová Eliška Lesk Kolín 184 F 27 18:30
136 Bechyňová Gabriela Sokol Kolín-atletika 185 F 28 18:31
26 Zajíc Jan Hvězda Pardubice 186 D 13 18:32
210 Prechtlová Michaela   187 G 12 18:33
7 Ondrová Viktorie Poděbrady 188 F 29 18:34
4 Ondra Tomáš Poděbrady 189 B 30 18:35
5 Polenský Josef AC Čáslav 190 C 17 18:37
11 Růžička Jaromír SK Konárovice 191 E 2 18:47
23 Král Josef GP Kolín 192 B 31 19:01
72 Hrabánková Martina   193 F 30 19:12
196 Loja Stanislav Veltruby 194 A 89 19:18
198 Čermák Patrik Kolín 195 A 90 19:20
192 Kleiberová Jitka Poděbrady 196 G 13 19:32
193 Kleiberová Natálie Poděbrady 197 F 31 19:33
150 Konigsmarková Iveta Kolín 198 G 14 19:34
206 Forman Tomáš Kolín 199 A 91 19:35
51 Bednářová Gabriela Kolín 200 F 32 19:43
218 Rosenbergerová Šárka Kolín 201 G 15 19:48
168 Novotná Markéta   202 F 33 19:58
181 Holub Josef Kolín 203 B 32 20:37
142 Holinková Marcela KRB 204 G 16 21:06
35 Lukášková Michaela Nymburk 205 F 34 22:13
84 Hartmanová Kristýna Sokol Kolín-atletika 206 F 35 22:39
6 Plešinger Stanislav Sokol Kolín-atletika 207 E 3 23:00
212 Mach Marek Gang 208 A 92 23:10
214 Machová Klára Gang 209 F 36 23:18
213 Machová Dana Gang 210 F 37 23:29
211 Mach Petr Gang 211 A 93 23:29
89 Špaček Josef Velký Osek 212 D 14 24:40
73 Mikeš Karel   DNF C    
202 Tvrzníková Albína Kolín DNF F