Jdi na obsah Jdi na menu
 


silvestrovský běh - 2014 - výsledky 1 - 100.místo celkově

31. 12. 2014
Silvestrovský běh - 3000 m
55. ročník - 31.12. 2014  
               
st.č. příjmení jméno oddíl (město) umístění kategorie v kategorii čas
50 Janoušek Milan Sokol Kolín-atletika 1 A 1 9:43
61 Franc Matouš Sokol Kolín-atletika 2 A 2 10:07
195 Šedina Jan Sokol Kolín-atletika 3 A 3 10:09
59 Lietavec Jiří AC Čáslav 4 A 4 10:14
43 Herel Luboš Lesk Kolín 5 B 1 10:21
176 Řehák Martin Poděbrady 6 A 5 10:28
63 Římal Milan Sokol Kolín-atletika 7 A 6 10:38
8 Till Pavel Sokol Kolín-atletika 8 B 2 10:44
66 Kratochvíl Vojtěch AC Čáslav 9 A 7 10:45
20 Herda Jan Nymburk 10 A 8 10:46
169 Kudrna Zbyněk Červené Pečky 11 A 9 10:51
28 Coubal  Martin Sokol Kolín-atletika 12 A 10 10:52
140 Kunášek Daniel FBC Kutná Hora 13 A 11 10:59
141 Kunášek Martin FBC Kutná Hora 14 A 12 11:02
118 Kudrna David Slavoj Čáslav 15 A 13 11:03
157 Kotyk Jan Kolín 16 B 3 11:06
36 Dudáš Ondřej Sokol Kolín-atletika 17 A 14 11:07
13 Vocásková Renata Sokol Kolín-atletika 18 F 1 11:18
67 Andrle Štěpán AC Čáslav 19 A 15 11:22
131 Dvořák Václav Sokol Kolín-atletika 20 A 16 11:38
207 Horáček Michal Kolín 21 A 17 11:42
138 Roth Jiří Kolín 22 A 18 11:44
58 Kubišta Petr Sokol Kolín-atletika 23 B 4 11:45
106 Hruška Adam Hradčany 24 A 19 11:49
60 Gladkov Martin AC Čáslav 25 A 20 12:03
182 Wůdy Jan Distric 26 B 5 12:05
27 Zajíc  Jakub Kolín 27 A 21 12:10
186 Novotný Vojtěch Radovesnice I 28 A 22 12:12
130 Šťástka Jakub Kolín 29 A 23 12:15
45 Hurych Petr Kutná Hora 30 A 24 12:18
137 Bechyně Radek Sokol Kolín-atletika 31 B 6 12:20
134 Němec Arnošt Kolín 32 B 7 12:22
174 Kučera Martin Kolín 33 A 25 12:25
190 Richter Pavel Uhlířské Janovice 34 B 8 12:27
110 Dědek Jan SRTG Kolín 35 A 26 12:27
112 Pokorný Michal SRTG Kolín 36 A 27 12:29
120 Uhlík Roman SRTG Kolín 37 A 28 12:29
44 Opočenský Jaroslav GP Kolín 38 C 1 12:29
148 Truksa Michal Kolín 39 A 29 12:30
132 Červenka Miroslav Sokol Kolín-atletika 40 C 2 12:31
101 Czeczinkarová Jana Kolín 41 F 2 12:32
128 Melichar Vít Velký Osek 42 A 30 12:32
125 Prachař Pavel HC Kolín 43 A 31 12:33
102 Franc Miroslav Kolín 44 B 9 12:34
127 Hampeisová Martina Vitice 45 G 1 12:37
64 Kubát Pavel Kolín 46 A 32 12:39
96 Kaprálek Karel Velim 47 B 10 12:39
179 Jeřábek Tomáš Kutná Hora 48 A 33 12:44
119 Vaněk Vojtěch Sendražice 49 A 34 12:45
18 Janůrková Barbora Sokol Kolín-atletika 50 F 3 12:46
215 Soukup Marek Kolín 51 B 11 12:46
177 Suchánek David Poděbrady 52 A 35 12:47
10 Hruška Adam Sokol Kolín-atletika 53 A 36 12:48
122 Skopal Lukáš SRTG Kolín 54 A 37 12:49
161 Jedlička Jakub Kolín 55 A 38 12:49
53 Kružík Jan GP Kolín 56 A 39 12:51
114 Gono Michal SRTG Kolín 57 A 40 12:52
121 Jirásková Lucie SRTG Kolín 58 F 4 12:53
97 Chmelík Martin LTC Kolín 59 B 12 12:53
92 Vokál Václav SRTG Kolín 60 A 41 12:54
155 Váňa Radek Kanoistika Poděbrady 61 B 13 12:56
149 Snížek Michal Kolín 62 A 42 12:57
172 Peer  Ivoš Kolín 63 B 14 13:03
197 Miler Václav Sokol Kolín-atletika 64 C 3 13:09
109 Váňa Michal SRTG Kolín 65 A 43 13:09
162 Soukup Martin Kolín 66 A 44 13:10
95 Říha Jaroslav Tenis Týnec nad Labem 67 D 1 13:12
124 Škorpil Jiří Český Brod 68 A 45 13:13
69 Baláček Zdeněk Sokol Kolín-atletika 69 A 46 13:17
159 Slabý Michal Sokol Kolín-atletika 70 A 47 13:18
160 Pavlíková Marcela Praha 71 A 48 13:18
88 Král Pavel Lesk Kolín 72 B 15 13:24
71 Hrabánek Vojtěch   73 A 49 13:27
111 Hájek Jan SRTG Kolín 74 A 50 13:29
116 Švejda Martin SRTG Kolín 75 A 51 13:30
57 Kubištová Radka Sokol Kolín-atletika 76 G 2 13:31
82 Kurfürst Tomáš Kolín 77 A 52 13:31
183 Jeník Martin Nymburk 78 B 16 13:33
194 Kovář Roman Gang 79 A 53 13:36
223 Kubiš Petr SPA Kolín 80 A 54 13:43
158 Slabý Josef Sokol Kolín-atletika 81 B 17 13:44
222 Coubal  Jakub Sokol Kolín-atletika 82 A 55 13:44
139 Kozák Martin Kolín 83 A 56 13:46
74 Skořepa Petr   84 A 57 13:46
115 Hůrková Kristýna SRTG Kolín 85 F 5 13:47
219 Rosenberger  Luboš Komterm Praha 86 C 4 13:48
203 Tvrzník  Antonín Kolín 87 A 58 13:48
163 Rejhon Daniel Kolín 88 A 59 13:51
77 Zábraha Petr STS Chvojkovice-Brod 89 B 18 13:54
76 Martínek Jiří Sokol Kolín-atletika 90 D 2 13:56
65 Kubát Jiří GP Kolín 91 D 3 13:59
37 Staněk Milan Kenast Pečky 92 B 19 13:59
42 Zeman Vladimír Sokol Kolín-atletika 93 C 5 14:00
167 Kukal Tomáš   94 A 60 14:06
83 Bečka Jaroslav Sokol Kolín-atletika 95 A 61 14:09
216 Soukup  Marek Kolín 96 A 62 14:11
113 Cingel Štefan SRTG Kolín 97 A 63 14:12
70 Adamec Filip Kolín 98 A 64 14:13
153 Jandlová Zuzana Kolín 99 F 6 14:17
152 Ledvinová Kateřina Kolín 100 G 3 14:17